WTA Ostrava 2020
Verslag van het J&T Banka Ostrava Open, het WTA Premier tennistoernooi in Ostrava.
FOXSports5 06:00 - 14:00
NFL Regular Season 2020-2021
Alle actie van de National Football League 2020-2021.
FOXSports4 10:30 - 13:00
Europa League 2019-2020
Verslag van de wedstrijd GNK Dinamo Zagreb - Feyenoord in de groepsfase van de Europa League.
FOXSports3 11:15 - 13:00
12 uur van Estoril
Eurosport2 12:00 - 13:30
Rad: Giro/Vuelta
Eurosport DE 12:25 - 17:45
Europa League Highlights
De hoogtepunten van de afgelopen speelronde in de Europa League.
FOXSports2 12:30 - 13:30
NRL Try Time
Samenvattingen van de wedstrijden uit de National Rugby League van Australie.
FOXSports6 12:30 - 13:00
Heracles TV
Wekelijks magazine met het laatste nieuws, voor- en nabeschouwingen en reportages rondom Heracles Almelo.
FOXSports1 12:31 - 12:50
Giro d'Italia & La Vuelta
Schakelprogramma.
Eurosport1 12:45 - 17:45
Eredivisie Highlights
Alle samenvattingen van de afgelopen speelronde in de Eredivisie.
FOXSports1 12:50 - 13:50
ARD-Mittagsmagazin
ARD 13:00 - 14:00
ARD-Mittagsmagazin
ZDF 13:00 - 14:00
Europa League (samenvatting)
Samenvatting van de westrijd Bayer 04 Leverkusen - OGC Nice uit de Europa League.
FOXSports3 13:00 - 13:20
SportsCenter
FOXSports4 13:00 - 13:15
NFL Regular Season 2020-2021
Alle actie van de National Football League 2020-2021.
FOXSports6 13:00 - 15:30
Sportjournaal
NPO1 13:10 - 13:20
Bundesliga Magazine
Wekelijks magazine met alle ins en outs over de Bundesliga.
FOXSports4 13:15 - 13:45
Europa League (samenvatting)
Samenvatting van de westrijd PSV - Granada CF uit de Europa League.
FOXSports3 13:20 - 13:40
Snooker: WK
Snooker: WK in Sheffield in Groot-Brittannië. Halve Finale 1.
Eurosport2 13:30 - 14:45
Europa League 2019-2020
Verslag van de wedstrijd SSC Napoli - AZ in de groepsfase van de Europa League.
FOXSports2 13:30 - 15:15
Europa League (samenvatting)
Samenvatting van de westrijd SSC Napoli - AZ uit de groepsfase van de Europa League.
FOXSports3 13:40 - 14:00
Bundesliga Special
De selectie van Borussia Dortmund gezegend met enkele toptalenten. Jadon Sancho en Erling Haaland hebben op hun 20e al een gevestigde naam, maar daarachter staan tieners als Giovanni Reyna, Jude Bellingham, Reinier en Moukoko te trappelen. In deze special gaan we naar de VS, Kameroen, Noorwegen, Engeland en Brazilie om meer te leren over de achtergrond van de toptalenten van Dortmund.
FOXSports4 13:45 - 14:15
Bundesliga Highlights
De samenvattingen van de afgelopen speelronde in de Bundesliga
FOXSports1 13:50 - 14:50
Sporza: European Open ATP
Tennis: liveverslag van de European Open ATP 250 in de Lotto Arena in Antwerpen.
één 14:00 - 14:50
Europa League Highlights
De hoogtepunten van de afgelopen speelronde in de Europa League.
FOXSports3 14:00 - 15:00
WTA Ostrava 2020
Verslag van het J&T Banka Ostrava Open, het WTA Premier tennistoernooi in Ostrava.
FOXSports5 14:00 - 18:35
Giro d'Italia
Rai2 14:00 - 16:30
aktiv und gesund
D3Bayern 14:15 - 14:45
Major League Soccer
Verslag van de wedstrijd Seattle Sounders - Portland Timbers uit de 20e speelronde van de MLS 2020.
FOXSports4 14:15 - 16:00
World Sport
CNN 14:30 - 15:00
European Masters
Halve Finales.
Eurosport2 14:45 - 16:00
Sporza: Ronde van Spanje
Rechtstreeks verslag van de Ronde van Spanje. Rit 4: Garray, Numancia - Ejea de los Caballeros (191,7 km). Met commentaar van Michel Wuyts en José De Cauwer.
één 14:50 - 17:50
Sporza: tennis
Tennis: liveverslag van de European Open ATP 250 in de Lotto Arena in Antwerpen.
Canvas 14:50 - 19:00
Keuken Kampioen Divisie Highli...
De samenvattingen van de gespeelde wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie.
FOXSports1 14:50 - 15:50
Heracles TV
Wekelijks magazine met het laatste nieuws, voor- en nabeschouwingen en reportages rondom Heracles Almelo.
FOXSports3 15:00 - 15:15
Amsterdam Blijf Fit
AT5 15:01 - 15:18
Europa League (samenvatting)
Samenvatting van de westrijd Dinamo Zagreb - Feyenoord uit de Europa League.
FOXSports2 15:15 - 15:30
Europa League 2019-2020
Verslag van de wedstrijd SSC Napoli - AZ in de groepsfase van de Europa League.
FOXSports3 15:15 - 17:00
De Nederlandse clubs in de Eur...
Volg de verrichtingen van Feyenoord, PSV en AZ in de Europa League. Met samenvattingen en interviews van de wedstrijden van de drie Nederlandse clubs en de andere duels in hun groepen.
FOXSports2 15:30 - 16:00
SportsCenter
FOXSports6 15:30 - 15:45
Pitlane
L1 15:30 - 15:43
Bundesliga Magazine
Wekelijks magazine met alle ins en outs over de Bundesliga.
FOXSports6 15:45 - 16:15
Lekker Weekend
Koert Westerman zet op zijn eigen onnavolgbare wijze de opvallendste acties en leukste momenten van het afgelopen weekend op een rij.
FOXSports1 15:50 - 16:05
Mark Selby - Martin Gould
Finale | European Masters.
Eurosport2 16:00 - 18:00
Tien jaar Terug: 2010-2011
In Tien jaar Terug blikken we terug op het Eredivisie-seizoen 2010-2011. Aan de hand van de samenvattingen en interviews van toen komt het jaar waarin Ajax na 7 jaar weer kampioen werd weer helemaal tot leven.
FOXSports2 16:00 - 17:00
Bundesliga Magazine
Wekelijks magazine met alle ins en outs over de Bundesliga.
FOXSports4 16:00 - 16:36
Eredivisie (samenvatting)
Hoogtepunten van een wedstrijd uit de Eredivisie.
FOXSports1 16:05 - 16:20
De Nederlandse clubs in de Eur...
Volg de verrichtingen van Feyenoord, PSV en AZ in de Europa League. Met samenvattingen en interviews van de wedstrijden van de drie Nederlandse clubs en de andere duels in hun groepen.
FOXSports6 16:15 - 16:40
AZ TV
Wekelijks magazine met het laatste nieuws, voor- en nabeschouwingen en reportages rondom AZ.
FOXSports1 16:20 - 16:40
Europa League Highlights
De hoogtepunten van de afgelopen speelronde in de Europa League.
FOXSports4 16:36 - 17:36
Europa League (samenvatting)
Samenvatting van de westrijd Bayer 04 Leverkusen - OGC Nice uit de Europa League.
FOXSports1 16:40 - 17:00
SportsCenter
FOXSports6 16:40 - 16:56
World Sport
CNN 16:45 - 17:00
NFL Live 2020
In NFL Live worden van maandag t/m vrijdag alle ins en outs over het komende NFL-seizoen besproken.
FOXSports6 16:56 - 17:38
Amsterdam Blijf Fit
AT5 17:00 - 17:13
Europa League (samenvatting)
Samenvatting van de westrijd Celtic - AC Milan uit de Europa League.
FOXSports1 17:00 - 17:14
De Nederlandse clubs in de Eur...
Volg de verrichtingen van Feyenoord, PSV en AZ in de Europa League. Met samenvattingen en interviews van de wedstrijden van de drie Nederlandse clubs en de andere duels in hun groepen.
FOXSports2 17:00 - 17:30
Bundesliga Magazine
Wekelijks magazine met alle ins en outs over de Bundesliga.
FOXSports3 17:00 - 17:32
Pitlane
L1 17:00 - 17:12
Europa League (samenvatting)
Samenvatting van de westrijd SSC Napoli - AZ uit de groepsfase van de Europa League.
FOXSports1 17:14 - 17:32
FC Rijnmond
rtvRijnmond 17:21 - 18:00
AZ TV
Wekelijks magazine met het laatste nieuws, voor- en nabeschouwingen en reportages rondom AZ.
FOXSports2 17:30 - 17:46
PSV TV
Het laatste nieuws, voor- en nabeschouwingen, items en reportages rondom PSV.
FOXSports1 17:32 - 18:00
Keuken Kampioen Divisie Highli...
De samenvattingen van de gespeelde wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie.
FOXSports3 17:32 - 18:35
Tien jaar Terug: 2010-2011
In Tien jaar Terug blikken we terug op het Eredivisie-seizoen 2010-2011. Aan de hand van de samenvattingen en interviews van toen komt het jaar waarin Ajax na 7 jaar weer kampioen werd weer helemaal tot leven.
FOXSports4 17:36 - 18:35
Europa League Highlights
De hoogtepunten van de afgelopen speelronde in de Europa League.
FOXSports6 17:38 - 18:35
Bulletin
Eurosport1 17:45 - 17:50
Feyenoord TV
Het laatste nieuws, voor- en nabeschouwingen en reportages rondom Feyenoord.
FOXSports2 17:46 - 18:35
Roland Garros | Halve Finales...
Halve Finales Mannen.
Eurosport1 17:50 - 19:30
CNN Newsroom
CNN 18:00 - 20:00
Ronde van Vlaanderen | Manne...
Mannen.
Eurosport2 18:00 - 19:30
Ajax TV
In Ajax TV zie je twee keer per week het laatste nieuws, voor- en nabeschouwingen en reportages rondom Ajax.
FOXSports1 18:00 - 18:30
Pitlane
L1 18:00 - 18:12
FC Rijnmond
rtvRijnmond 18:21 - 19:00
Voetbal op Vrijdag
Live programma waarin wordt geschakeld tussen alle wedstrijden van vrijdag uit de Eredivisie, Keuken Kampioen Divisie en Bundesliga.
FOXSports1 18:30 - 18:45
Keuken Kampioen Divisie
Live verslag van de wedstrijd N.E.C. - Go Ahead Eagles in de 9e speelronde van de Keuken Kampioen Divisie.
FOXSports2 18:35 - 20:50
Keuken Kampioen Divisie
Live verslag van de wedstrijd MVV Maastricht - Jong Ajax in de 9e speelronde van de Keuken Kampioen Divisie.
FOXSports3 18:35 - 20:50
Keuken Kampioen Divisie
Live verslag van de wedstrijd FC Volendam - FC Dordrecht in de 9e speelronde van de Keuken Kampioen Divisie.
FOXSports4 18:35 - 20:50
Keuken Kampioen Divisie
Live verslag van de wedstrijd Telstar - Helmond Sport in de 9e speelronde van de Keuken Kampioen Divisie.
FOXSports5 18:35 - 20:50
Keuken Kampioen Divisie
Live verslag van de wedstrijd Jong FC Utrecht - TOP Oss in de 9e speelronde van de Keuken Kampioen Divisie.
FOXSports6 18:35 - 20:50
Voetbal op Vrijdag: Schakelpro...
Live programma waarin wordt geschakeld tussen alle wedstrijden van vrijdag uit de Eredivisie, Keuken Kampioen Divisie en Bundesliga.
FOXSports1 18:45 - 20:35
Sportjournaal
NPO1 18:45 - 19:00
Europa League magazine
Samenvatting van de gisteravond gespeelde wedstrijden in de UEFA Europa League.
Canvas 19:00 - 19:30
Voetbal vrouwen: Nederland - E...
Live verslag van de EK kwalificatiewedstrijd Nederland - Estland van het Nederlands vrouwenelftal.
Veronica 19:20 - 21:30
FC Rijnmond
rtvRijnmond 19:21 - 20:00
Sporza: tennis
Tennis: liveverslag van de European Open ATP 250 in de Lotto Arena in Antwerpen.
Canvas 19:30 - 20:00
Giro d'Italia | Etappe 19
Etappe 19.
Eurosport1 19:30 - 21:30
Bulletin
Eurosport2 19:30 - 19:35
Handball: Bundesliga der Damen
Eurosport DE 19:30 - 21:00
Garmisch Partenkirchen | 2e ...
2e Run Reuzenslalom Mannen.
Eurosport2 19:35 - 20:15
AZ TV
rtvNH 19:41 - 20:00
Sportschau vor acht
ARD 19:45 - 19:50
Sporza: tennis
Tennis: liveverslag van de European Open ATP 250 in de Lotto Arena in Antwerpen. Kwartfinales.
Ketnet 20:00 - 21:30
Alpineskiën: World Cup
Alpineskiën: World Cup in Naeba in Japan. 2e Run Reuzenslalom Mannen.
Eurosport2 20:15 - 21:00
FC Rijnmond
rtvRijnmond 20:21 - 21:00
Voetbal op Vrijdag
Live programma waarin wordt geschakeld tussen alle wedstrijden van vrijdag uit de Eredivisie, Keuken Kampioen Divisie en Bundesliga.
FOXSports1 20:35 - 21:00
Keuken Kampioen Divisie
Live verslag van de wedstrijd Almere City FC - NAC Breda in de 9e speelronde van de Keuken Kampioen Divisie.
FOXSports2 20:50 - 23:00
Keuken Kampioen Divisie
Live verslag van de wedstrijd SC Cambuur Leeuwarden - Roda JC Kerkrade in de 9e speelronde van de Keuken Kampioen Divisie.
FOXSports3 20:50 - 23:00
Keuken Kampioen Divisie
Live verslag van de wedstrijd De Graafschap - Jong PSV in de 9e speelronde van de Keuken Kampioen Divisie.
FOXSports4 20:50 - 23:00
Keuken Kampioen Divisie
Live verslag van de wedstrijd FC Den Bosch - Excelsior in de 9e speelronde van de Keuken Kampioen Divisie.
FOXSports5 20:50 - 23:00
Keuken Kampioen Divisie
Live verslag van de wedstrijd FC Eindhoven - Jong AZ in de 9e speelronde van de Keuken Kampioen Divisie.
FOXSports6 20:50 - 23:00
Alpineskiën: World Cup
Alpineskiën: World Cup in Hinterstoder in Oostenrijk. Slalom Combinatie Mannen.
Eurosport2 21:00 - 21:45
Tennis: ATP World Tour
Eurosport DE 21:00 - 22:30
Voetbal op Vrijdag: Schakelpro...
Live programma waarin wordt geschakeld tussen alle wedstrijden van vrijdag uit de Eredivisie, Keuken Kampioen Divisie en Bundesliga.
FOXSports1 21:00 - 22:50
FC Rijnmond
rtvRijnmond 21:21 - 22:00
La Vuelta | Etappe 4
Etappe 4.
Eurosport1 21:30 - 23:25
Hinterstoder | 2e Run Reuzen...
2e Run Reuzenslalom Mannen.
Eurosport2 21:45 - 22:30
Pitlane
L1 22:00 - 22:12
Tiki Taka Touzani
NPO3 22:10 - 22:40
FC Rijnmond
rtvRijnmond 22:21 - 23:00
Roland Garros | Kwartfinale |...
Kwartfinale | Mannen.
Eurosport2 22:30 - 23:55
Tennis: ATP World Tour
Eurosport DE 22:30 - 23:25
Voetbal op Vrijdag
Live programma waarin wordt geschakeld tussen alle wedstrijden van vrijdag uit de Eredivisie, Keuken Kampioen Divisie en Bundesliga.
FOXSports1 22:50 - 23:30
PSV TV
Het laatste nieuws, voor- en nabeschouwingen, items en reportages rondom PSV.
FOXSports2 23:00 - 23:30
Ajax TV
In Ajax TV zie je twee keer per week het laatste nieuws, voor- en nabeschouwingen en reportages rondom Ajax.
FOXSports3 23:00 - 23:30
Bundesliga 2020-2021
Verslag van de wedstrijd VfB Stuttgart - 1. FC Köln uit de 5e speelronde van de Bundesliga.
FOXSports4 23:00 - 00:45
WTA Ostrava 2020
Verslag van het J&T Banka Ostrava Open, het WTA Premier tennistoernooi in Ostrava.
FOXSports5 23:00 - 06:00
SportsCenter
FOXSports6 23:00 - 23:16
Pitlane
L1 23:00 - 23:13
NFL Live 2020
In NFL Live worden van maandag t/m vrijdag alle ins en outs over het komende NFL-seizoen besproken.
FOXSports6 23:16 - 00:00
FC Rijnmond
rtvRijnmond 23:21 - 07:00
Bulletin
Eurosport1 23:25 - 23:30
Giro d'Italia | Etappe 19
Etappe 19.
Eurosport1 23:30 - 01:30
FOX Sports Vandaag
Een round-up van de dag op FOX Sports en het belangrijkste en opvallendste (inter)nationale sportnieuws. In FOX Sports Vandaag wordt de kijker op FOX Sports volledig bijgepraat aan de hand van highlights, reportages, rubrieken en social media.
FOXSports1 23:30 - 00:30
Keuken Kampioen Divisie
Live verslag van de wedstrijd FC Volendam - FC Dordrecht in de 9e speelronde van de Keuken Kampioen Divisie.
FOXSports2 23:30 - 01:19
Keuken Kampioen Divisie
Live verslag van de wedstrijd N.E.C. - Go Ahead Eagles in de 9e speelronde van de Keuken Kampioen Divisie.
FOXSports3 23:30 - 01:15
Bulletin
Eurosport2 23:55 - 00:00