WILMAR UGCHELEN NU OP TV RAAЯ LAND TIPWEB

 Advertentie
....ideeën: mail nuoptv@gmail.com....
Nu op TV | Straks op TV
  Zender Van Tot Genre Programma
 NPO1 18:11 18:58 Sport Studio sport
 NPO2 18:31 19:25 Docu Joanna Lumley's Specerijenroute
 NPO3 18:02 18:34 Serie Teenage Boss
 BVN 18:05 19:10 Muziek Podium Klassiek
 NPO1Extra 14:00 19:00 Sport Langs de lijn
 NPO2Extra 17:55 18:50 Docu London Calling: The Untold Story of Brit...
 RTL4 18:33 18:35 Nieuws RTL weer
 RTL5 17:47 19:07 Info Spoedeisende Hulp 24/7
 RTL7 18:31 18:56 Docu Hardcore Pawn
 RTL8 18:18 19:07 Serie NCIS
 RTL Lounge 18:07 18:34 Serie The bold & the beautiful
 RTL Crime 18:03 19:02 Serie Baantjer
 RTLZ 18:31 19:25 Info Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
 SBS6 18:28 19:28 Docu De grote verbouwing Australië
 ViaplayTV 16:30 19:29 Sport Voetbal: Premier League
 Net5 17:56 18:57 Docu Een dag in de dierentuin
 Veronica 18:00 19:01 Serie Marvel's Spider-Man
 Ons 16:58 18:47 Serie La Piovra
 Star 18:10 19:05 Serie Below Deck Sailing Yacht 4
 
 Film1 Premiere 17:05 18:45 Film Zookeeper
 Film1Family 18:20 20:00 Film Zookeeper
 Film1 Action 17:05 19:30 Film Brimstone
 Film1Drama 17:05 19:00 Film The Fall
 Filmbox 16:50 18:35 Film St Trinian's
 TVOranje 18:00 19:00 Muziek Verzoekparade
 SchlagerTV 18:00 20:00 Muziek Non-stop de beste Schlager muziek
 ClassicaNL 18:13 19:22 Classical Haydn, Schumann & Bach: Muziek voor Flui...
 DJAZZ 17:56 18:47 Classical Freddie Hubbard & The Satchmo Legacy Liv...
 24Kitchen 18:30 19:00 Info Jamie's One-Pan Wonders
 Family7 17:50 18:47 Overige In Touch
 RTLTelekids 18:16 18:40 Serie Arthur en de Minimoys
 Disney Channel 18:24 18:48 Jeugd Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
 Cartoon Network 18:25 18:35 Animatie Jellystone!
 Cartoonito 18:25 18:35 Animatie Grizzy en de Lemmings
 
 ESPN 17:30 19:30 Sport ESPN Vandaag
 ESPN2 17:16 19:04 Sport NBA 23-24
 ESPN3 17:16 19:00 Sport Eredivisie
 ESPN4 17:15 19:01 Sport Eredivisie
 ZiggoSport 17:55 23:10 Sport Ziggo Sport Switch
 Eurosport1 17:45 18:45 Sport Ronde van Burgos | Etappe 4
 Eurosport2 18:00 19:00 Sport One Make Racing
 Eurosport DE 17:45 18:45 Sport Wielrennen: Vuelta a Burgos
 
 VRT1 18:10 19:00 Info Dagelijkse kost
 VRT Canvas 18:10 19:30 Docu Mavis!
 Ketnet 18:30 18:45 Jeugd Wannabe's
 BBC1 18:30 19:15 Sport Final Score
 BBC2 18:15 19:15 Info Flog it!
 BBC World 18:00 19:00 Nieuws BBC news
 CNN 18:30 19:00 Info Inside Africa
 SkyNews 18:30 19:00 Nieuws News Hour with Jonathan Samuels
 France24 18:30 18:45 Nieuws News
 Russia Today 18:30 19:00 Docu Documentary
 
 ARD 17:30 18:59 Film Liebe auf Persisch
 ZDF 18:30 18:55 Docu Terra Xplore
 Arte 18:25 18:40 Info Karambolage
 One 18:10 19:15 Film Die phantastischen Abenteuer des Raumsch...
 ZDF-Info 18:10 18:55 Info Die Entstehung der Erde
 ZDFneo 16:55 18:40 Film Chuck und Larry – Wie Feuer und Flamme
 3SAT 17:35 19:00 Film Ein Mops zum Verlieben
 SAT1 16:40 18:55 Film Mulan
 RTL 16:45 18:45 Film Guardians of the Galaxy
 Vox 18:10 19:10 Docu Traumhaus oder Luftschloss? – Normal woh...
 ProSieben 17:30 20:15 Show Joko & Klaas gegen ProSieben
 Kabel1 18:15 20:15 Film Big Mama's Haus
 RTL2 18:15 20:15 Info GRIP - Das Motormagazin
 RTLS 18:25 18:35 Serie Willkommen bei den Louds
 D3NDR 18:00 19:00 Actualiteit Ostseereport
 D3WDR 18:00 18:45 Docu Erlebnis Erde
 D3SWF 18:15 18:45 Info Handwerkskunst
 D3SR 18:05 19:15 Sport sportarena: Leichtathletik Pfingstsportf...
 D3HF 17:20 18:45 Film Romys Salon
 D3Bayern 18:30 18:45 Nieuws BR24
 D3MDR 18:05 18:50 Docu Unsere Gebirge von oben
 D3RBB 18:10 18:55 Docu Lecker Kreuzberg. Die Markthalle Neun
 
 TF1 18:20 19:50 Nieuws Sept à huit
 France2 18:20 19:17 Info Les enfants de la télé
 TV5 18:30 18:40 Talkshow L'invité
 Rai1 17:20 18:45 Overige Da noi... a ruota libera
 Rai2 17:00 19:00 Overige Tennis: Internazionali BNL d'Italia
 Rai3 17:15 19:00 Info Kilimangiaro
 TVE 16:40 19:40 Show Masterchef
 
 Discovery 18:30 19:00 Show Border Control: Spain
 DiscInvest 18:00 19:00 Docu Primal Instinct
 DiscScience 18:30 18:55 Docu How It's Made
 Animal 18:00 19:00 Docu Insane Pools: Off the Deep End
 TLC 17:00 19:00 Show 90 Day Fiancé: Happily Ever After?
 HGTV 18:30 19:30 Info Help! I Wrecked My House
 NGC 17:53 19:00 Docu Ice Road Rescue
 NGWild 18:00 18:52 Docu Europe's Wild Places Mashup
 FashionTV 18:30 19:00 Info Fashion destination: Greece
 myZen 18:00 19:00 Overige Earth from above
 
 
 Straks op TV >> 
Nu op TV | Straks op TV
  Zender Van Tot Genre Programma
 NPO1 18:58 20:00 Sport Studio sport Eredivisie
 NPO2 19:25 20:17 Info Vroege vogels
 NPO3 18:34 19:00 Jeugd Welkom in de jaren 20 en 30
 BVN 19:10 20:05 Sport Studio sport Eredivisie
 NPO1Extra 19:00 19:20 Nieuws Jeugdjournaal
 NPO2Extra 18:50 19:45 Muziek In Concert: Britpop @ Pinkpop
 RTL4 18:35 19:21 Talkshow RTL Boulevard
 RTL5 19:07 20:30 Info Help, mijn man is klusser!
 RTL7 18:56 20:00 Show De Sterkste Man 2024
 RTL8 19:07 20:01 Serie NCIS
 RTL Lounge 18:34 19:00 Serie The bold & the beautiful
 RTL Crime 19:02 19:59 Serie Baantjer
 RTLZ 19:25 20:18 Info The Profit
 SBS6 19:28 20:28 Info VTWonen: Weer verliefd op je huis
 ViaplayTV 19:29 20:00 Docu Freddie Ljungberg's Unseen
 Net5 18:57 20:00 Docu Een dag in de dierentuin
 Veronica 19:01 19:30 Docu Border security: Nieuw Zeeland
 Ons 18:47 19:19 Serie The Partridge Family
 Star 19:05 20:00 Serie Below Deck Sailing Yacht 4
 
 Film1 Premiere 18:45 20:30 Film Mijn beste vriendin Anne Frank
 Film1Family 20:00 21:35 Film A Perfectly Normal Family
 Film1 Action 19:30 21:00 Film Avarice
 Film1Drama 19:00 20:30 Film Une belle course
 Filmbox 18:35 20:30 Film St Trinian's 2: The Legend of Fritton'...
 TVOranje 19:00 22:00 Muziek Hollandse Hits
 SchlagerTV 20:00 22:00 Muziek Non-stop de beste Schlager muziek
 ClassicaNL 19:22 19:40 Classical Ravel - Ma mère l'Oye
 DJAZZ 18:47 19:39 Classical A Perfect Combination's Tribute To Quin...
 24Kitchen 19:00 20:00 Info Come Dine with Me: The Professionals
 Family7 18:47 19:15 Overige Zien en leven
 RTLTelekids 18:40 18:50 Jeugd Transformers Rescue Bots Academy
 DisneyChannelXD 04:00 04:11 Jeugd Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
 Disney Channel 18:48 19:13 Jeugd Mystery Lane
 Cartoon Network 18:35 18:50 Animatie Jellystone!
 Cartoonito 18:35 18:40 Animatie Grizzy en de Lemmings
 
 ESPN 19:30 20:45 Sport Dit was het Weekend
 ESPN2 19:04 19:15 Sport Keuken Kampioen Play-Offs (samenvatting)
 ESPN3 19:00 20:44 Sport Eredivisie
 ESPN4 19:01 19:11 Sport Eredivisie Samenvattingen
 ZiggoSport 23:10 00:10 Sport Ziggo Sport Race Café
 Eurosport1 18:45 19:15 Sport WK | Rock Hill
 Eurosport2 19:00 22:00 Sport Olympisch Kwalificatie Toernooi
 Eurosport DE 18:45 19:00 Sport The Power of the Olympics
 
 VRT1 19:00 19:22 Nieuws VRT NWS journaal
 VRT Canvas 19:30 20:00 Info Vranckx
 Ketnet 18:45 19:05 Jeugd Kingsize Live
 BBC1 19:15 20:15 Info RHS Chelsea Flower Show
 BBC2 19:15 20:00 Sport Final Score
 BBC3 20:00 22:00 Sport Athletics: Diamond League
 BBC4 20:00 20:55 Docu The Queen's Realm: England
 BBC World 19:00 19:30 Nieuws BBC news
 CNN 19:00 19:30 Sport World sport
 SkyNews 19:00 19:30 Nieuws News Hour with Jonathan Samuels
 CNBC 19:00 19:30 Info CNBC Meets
 France24 18:45 19:00 Info Global Grid
 Russia Today 19:00 19:30 Nieuws Headline News
 
 ARD 18:59 19:00 Info Gewinnzahlen Deutsche Fernsehlotterie
 ZDF 18:55 19:00 Show Aktion Mensch - Glückszahlen der Woche
 Arte 18:40 19:10 Info Zu Tisch ...
 One 19:15 20:15 Film Die phantastischen Abenteuer des Raumsch...
 ZDF-Info 18:55 19:40 Info Die Entstehung der Erde
 ZDFneo 18:40 20:15 Film Kindsköpfe
 3SAT 19:00 19:14 Nieuws Heute
 SAT1 18:55 19:55 Serie Julia Leischik sucht: Bitte melde dich
 RTL 18:45 19:03 Info RTL Aktuell
 Vox 19:10 20:15 Serie Ab ins Beet! Die Garten-Soap
 ProSieben 20:15 23:05 Serie Ambulance
 Kabel1 20:15 22:30 Film Sie nannten ihn Mücke
 RTL2 20:15 23:40 Film Braveheart
 RTLS 18:35 18:45 Serie Willkommen bei den Louds
 D3NDR 19:00 20:00 Docu Nordseereport Spezial
 D3WDR 18:45 19:30 Actualiteit Aktuelle Stunde
 D3SWF 18:45 19:15 Info Treffpunkt
 D3SR 19:15 19:45 Serie Die Fallers - Die SWR Schwarzwaldserie
 D3HF 18:45 19:30 Info Tobis Städtetrip: Frankfurt mit Kids!
 D3Bayern 18:45 19:15 Info Bergauf-Bergab
 D3MDR 18:50 18:52 Info Wetter für 3
 D3RBB 18:55 19:27 Info rbb Gartenzeit
 
 TF1 19:50 19:55 Info Les nouveaux modèles
 France2 19:17 19:46 Show Les enfants de la télé, la suite
 TV5 18:40 19:35 Docu Goélettes, le lien au coeur des îles
 Rai1 18:45 20:00 Info L'Eredità
 Rai2 19:00 20:30 Info 90° minuto
 Rai3 19:00 19:30 Nieuws Tg3
 TVE 19:40 20:20 Show Viaje al centro de la tele
 
 Discovery 19:00 19:30 Show Border Control: Spain
 DiscInvest 19:00 20:00 Docu Primal Instinct
 DiscScience 18:55 19:20 Docu How It's Made
 Animal 19:00 20:00 Docu Crikey! It's the Irwins
 TLC 19:00 20:00 Info Down Home Fab
 HGTV 19:30 20:30 Show Celebrity IOU
 NGC 19:00 19:30 Docu Home in the Wild
 NGWild 18:52 19:44 Docu Natural Treasures
 FashionTV 19:00 19:30 Nieuws Fashion news
 myZen 19:00 20:00 Overige The Blue Zones of Longevity
 
 << Nu op TV